KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Vantsan Vantilatör Makina Havalandırma San.Tic.Ltd.Şti.´ya (Bu metinde "Vantsan Vantilatör Makina Havalandırma San.Tic.Ltd.Şti." olarak kullanılacaktır) aittir.

Vantsan Vantilatör Makina Havalandırma San.Tic.Ltd.Şti. internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Vantsan Vantilatör Makina Havalandırma San.Tic.Ltd.Şti. ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Vantsan Vantilatör Makina Havalandırma San.Tic.Ltd.Şti. internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini vantsan.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. vantsan.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

Vantsan Vantilatör Makina Havalandırma San.Tic.Ltd.Şti. internet sitesini ziyaret eden ve Vantsan Vantilatör Makina Havalandırma San.Tic.Ltd.Şti. sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
  • Vantsan Hakkında

    En büyük avantajı olan, yılların birikim ve tecrübesini, bugünün teknolojisi ile birleştirmeyi başaran VANTSAN dün olduğu gibi, bugünde sektöründe söz sahibi firmaların başında gelmektedir.

  • Telefon
  • Ürün Gruplarımız
  • kelimesi için arama sonuçlarında #TOPLAM# kayıt bulundu.
©2020 - Vantsan Vantilatör Makina Havalandırma San.Tic.Ltd.Şti.. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi